V úterý 23.6. se žáci 1.,2. a 3. třídy vypravili na školní výlet do Zákup. Navštívili společně výrobnu karnevalových masek a Eduard Held muzeum, zapsané na seznamu evropského kulturního dědictví. Zde si každý mohl vyzkoušet, jak masku namalovat. Výlet zakončili prohlídkou s princeznami na zákupském zámku. Počasí i výlet se vydařil, a tak se všichni těšíme, na příští školní rok, na další podobné zážitky.

