Slavnostní loučení s vycházejícími žáky na Vísecké rychtě 30.6.2021

autor: | 6. července 2021 | Nepřehlédněte

Jsem velice rád, že po velice podivném školním roce jsme mohli uspořádat tradiční slavnost pro vycházející žáky a jejich rodiče a kamarády. Sešli jsme se opět v poslední den školního roku, který byl zároveň posledním dnem povinné školní docházky těchto mladých lidí, v historických prostorách Vísecké rychty. Vyprovodit do života přišli 12 deváťáků kromě rodičů a učitelů také pan starosta Vít Vomáčka, pan radní Oldřich Matějka, starostka Blíževedel paní Romana Dvořáková a starostka Stvolínek paní Pavlína Ištoková. Za organizaci a průvodní slovo děkujeme paní Veronice Chocholoušové a za krásné fotografie panu Robertu Lůžkovi.

Letošní nádherné proslovy přečetly za žáky Ema Tounarová a Maruška Sittová a opravdu se jim povedly.

Vycházející žáci opět potvrdili, že nic, ani koronavirus a online výuka nemůže zastavit pomalou, ale jistou přeměnu kdysi malých prvňáčků v mladé, sebevědomé chlapce a dívky s touhou poznat svět. Držíme vám palce!

Za všechny učitele

Jana Hurtová, třídní učitelka na 1.st

Ivana Pešková, třídní učitelka na 2.st

Zdeněk Šmída, ředitel ZŠ

Související obrázky: