Slavnostní loučení s vycházejícími žáky školního roku 2021/2022

autor: | 18. července 2022 | Nepřehlédněte

Ve čtvrtek 30. června 2022 jsme se opět po roce byli v nádherné kravařské Vísecké rychtě slavnostně rozloučit s vycházejícími žáky. Nejedna slza ukápla, ale jistě to byla slza štěstí, protože slavnost to byla veselá. Možná se trochu mísilo štěstí rodičů, že mají tak skvělé děti, štěstí žáků, že už jim konečně končí povinná školní docházka a štěstí učitelů, že už se této devítky konečně zbavíme. To poslední samozřejmě berte s nadsázkou, ale je jisté, že po devíti letech navštěvování jedná základní školy je na čase změnit prostředí.

Všem vycházejícím žákům přeji za celý pedagogický sbor jen samá šťastná rozhodnutí.

Za fotky jako vždy upřímně děkujeme panu Robertu Lůžkovi.

Zdeněk Šmída, ředitel ZŠ

Související obrázky: