Slavnostní vítání prvňáčků 1.9.2022

autor: | 16. září 2022 | Nepřehlédněte

Čtvrtek 1. září 2022 byl opět dlouho očekávaným dnem deseti nových prvňáčků, kteří začali chodit na naší základní školu. Při slavnostním vítání dětí nesměl samozřejmě chybět pan starosta Vít Vomáčka, paní starostky Blíževedel Romana Dvořáková a Stvolínek Pavlína Ištoková, děti při prvních krocích po červeném koberci doprovodili kolegové z cechu mysliveckého. Všem moc děkujeme.

Chybět rozhodně nesměla paní třídní učitelka Jana Hurtová, která pečlivě celé prázdniny připravovala třídu a na děti se těšila. Dětem společně přejeme krásné školní roky, bezva kamarády, veselé učení a radost z života na naší škole.

Zdeněk Šmída, ředitel ZŠ

P.S. Za fotografie děkujeme panu Robertu Lůžkovi a za pomoc s organizací akce paní Veronice Chocholoušové.

Související obrázky: