Slavnostní vítání vláčků prvňáčků.

autor: | 2. září 2021 | Nepřehlédněte

Ve středu 1.9.2021 jsme opět po roce slavnostně přivítali tentokrát 18 nových školáčků – prvňáčků. Na vysvětlenou podivného nadpisu – upřímně děkuji pracovníkům Českých drah a Správy železnic ČR, kteří nám v tento důležitý moment pomohli a vláčky – prvňáčky do školy vypravili. Přálo nám počasí a tak byl den opravdu jako malovaný a bude se na něj hezky vzpomínat.

Rodičům přeji, aby měli s dětmi velkou trpělivost, věnovali jim čas, který si zaslouží a užili si každou společnou radost i starost. Paní učitelce Kláře Bartošové přeji dostatek odhodlání, energie, nápadů a také té bájné trpělivosti, ale jak už paní učitelku znám, vše toto ovládá dokonale.

Děkuji panu starostovi Vítu Vomáčkovi, starostkám Pavlíně Ištokové ze Stvolínek a Romaně Dvořákové z Blíževedel a uvítání dětí, děkuji také paní Veronice Chocholoušové za velkou pomoc s organizací a panu Robertu Lůžkovi za krásné fotografie.

Zdeněk Šmída, ředitel ZŠ

Související obrázky: