Šmicerův pohár ve Verneřicích tentokrát v podání mladších žáků.

Ve čtvrtek 6. dubna jsme se opět zúčastnili Šmicrova poháru ve Verneřicích. Tentokrát se v boji o pohár utkali mladší žáci. Dařilo se jim podstatně lépe než starším spolužákům minulý týden. Všechna utkání byla velmi vyrovnaná a ve většině případů rozhodovala o vítězství jedna jediná branka. Bohužel jsme těsně nedosáhli na bronzové umístění. I přesto jsme si jednu cenu odvezli, a to za nejproduktivnějšího hráče Ondřeje Šponiara. Přestože byl nejmladším i nejmenším vzrůstem na hřišti, tak ho bylo nejvíce vidět. Všem hráčům patří obrovský dík za skvělou hru a atmosféru. Jejich odměnou bylo vyfotografování a sklizení autogramů s patronem této akce Vladimírem Šmicrem. Už teď se kluci moc těší na další sportovní utkání.

Andreas Savva, trenér a učitel TV