Souboj čtenářů v roce 2018

autor: | 19. dubna 2018 | Doporučené

Již druhým rokem si žáci mohli vyzkoušet své čtenářské dovednosti prostřednictvím čtenářské soutěže Souboj čtenářů. V letošním školním roce se zapojilo 106 šestých tříd z celé republiky. Ta naše nemohla chybět. Jak to celé probíhalo? Vedení školy zakoupilo organizátorem určených 5 sad knížek. Každý z nás si jednu knihu vybral a hlavně celou přečetl. 16. dubna jsme se zúčastnili on-line soutěže. Zaregistrovali jsme se a utvořili jsme skupinky podle knížek, které jsme přečetli. Každá skupina odpovídala na pět otázek. Dominik naše odpovědi zaznamenával do počítače. Na všechno jsme měli 30 minut. Odeslat jsme stihli na sekundu přesně. Teď čekáme na výsledky. A naše pocity? Dobrá týmová spolupráce. Nervozita, zda všechno stihneme. Těžké otázky. Radost z toho, že jsme na spoustu otázek znali odpověď. Těšíme se na další podobné soutěže a vyzýváme budoucí šesťáky, ať se do Souboje 2019 zapojí.

Čtenáři ze šestky

Související obrázky: