SPORTEM KE ZDRAVÍ

autor: | 12. dubna 2022 | Doporučené, Nepřehlédněte

O tom, že je sport důležitou součástí života každého člověka není třeba psát nebo někoho přesvědčovat. Proto jsem rád a chtěl bych poděkovat hned dvěma sportovním nadšencům, kteří učí naše žáky parádní sporty. Prvním je pan Josef Polák, který vede kroužek KARATE a slaví s ním mezi našimi žáky velký úspěch. Druhým tradičním sportem je florbal, jehož garantem je českolipský florbalový klub FBC. Trenérem kravařské akademie je oblíbený extraligový hráč a trenér mládeže Marek Dzierdza. Za oba sporty jsem u nás velice rád.

V obou případech platí, že vždy nejde jen a jen o daný sport, ale především o zdravý pohyb, rozcvičky, protahování těla, sportovní hry a motivaci dětí k pohybu všeobecně a možná i právě proto jsou mezi našimi žáky tak oblíbené.

Zdeněk Šmída, ředitel ZŠ

 

 

 

Související obrázky: