Sportovci z 1. stupně opět na bedně!

autor: | 5. října 2023 | Nepřehlédněte

Přespolní běh Rasová Hůrka a City Cross Run

Ve dnech 20. září a 27. září byl opět po roce pořádán přespolní běh na Rasově hůrce v České Lípě. V prvním termínu závodily žáci 2. stupně, o týden později na kratší trati probíhal závod žáků 1. stupně.

Nejlepšího umístění dosáhly žákyně v kategorii 6.-7. třídy, které skončily ve své kategorii na 6. místě. Z chlapců se závod nejlépe povedl štafetě žáků 2.-3. třídy, kteří doběhli na 7. místě.

Velké díky patří všem, kteří se nebáli na start postavit.

Běžecký závěr září si vybraní žáci zpestřili na City Cross Run v České Lípě. Na tomto závodě naši žáci obhajovali krásné 3. místo v kategorii žáků 1. stupně. A i když z loňského týmu běžel letos jen Vojta Lánský a všichni ostatní běželi poprvé, dokázali kravařští borci a borkyně obhájit 3. místo. S Vojtou v týmu běželi Jonáš Hanzl, Láďa Klepač, Tomáš Lang, Vašek Kraus, Sára Dobosová a Sofča Košlerová. 

Ani „druhostupňáci“ se neztratili a doběhli v pěkném čase na 9. místě. Za druhý stupeň běželi Anežka Drábková, Zdarin Lůžek, Dominik Maršík, Kačka Langová, Jára Fára, Víťa Lánský a Kamila Stárková.

Odměnou všem za jejich námahu byly pěkné ceny od pořadatelů, příjemně prožité sobotní dopoledne a spousta běžeckých zážitků.

Tak zase za rok! Roman Mazůrek

 

Související obrázky: