Stanování na Skalce

autor: | 26. června 2023 | Nepřehlédněte

Paní Jandová, maminka Káji a Kuby Valterových, nás pozvala na Skalku, kde vlastní lesní hospůdku s loukou jako dělanou pro stanování. A tak jsme vyrazili. Nejprve jsme si zbudovali stanovou základnu a pak už jedna aktivita střídala druhou. Děti hrály míčové i společenské hry, vypravily se do lesa postavit stavbičky v duchu land art, ochutnaly první borůvky, opekly si buřty. Po setmění se uskutečnila stezka odvahy plná aktivit a úkolů. Byla završena nalezením mincovního pokladu v hodnotě 1000 korun! Připravili ji sourozenci Valterovi s maminkou a Pavlík Gregor. Ve hravém duchu proběhl i sobotní den. Před odjezdem nás všechny čekal výtečný oběd a obrovská porce lahodné zmrzliny. Paní Jandová své pozvání myslela se vším všudy, a tak děti měly celý pobyt, včetně jídla a pití zdarma, navíc dětem věnovala do třídního fondu nemalou finanční částku. Moc jí děkujeme za takto pojatý velkorysý sponzorský dar!

Hana Tesárková

Související obrázky: