Staré knížky nemusí skončit ve sběru

autor: | 9. října 2019 | Nepřehlédněte

 (Burza knih ve Vlastivědném muzeu v České Lípě 5. 10. 2019)

Vypravili jsme se se čtenářským klubem a čtyřmi děvčaty z druhého stupně na burzu knih. Prodávali jsme s chutí staré knihy, buď svoje, nebo darované různými lidmi a dětmi ze školy. Obchodování s knížkami jsme si užili, stejně jako oběd v podobě tureckých specialit. Super bylo také krmení kachen, kačerů a holubů u Ploučnice. (Některá děvčata před nimi ale prchala, neboť se bála, že si je opeřenci spletou se svačinou J. Takový velký holky J.)
Máme radost, že staré knihy neskončily ve sběru, ale dostaly se do rukou zájemců. Za peníze, které jsme utržili, si koupíme nové knížky, ať už pro sebe, nebo do školní knihovny.
A na závěr nesmíme zapomenout poděkovat Vlastivědnému muzeu v České Lípě za to, že nás již počtvrté na akci pozvalo!)

Eliška Gieselová, Zdarin Lůžek

Související obrázky: