Tak šel čas…

autor: | 15. června 2017 | Doporučené

Srdečně zvu všechny kamarády, učitele, rodiče a příbuzné v pátek 30. června 2017 od 9 hod na Víseckou rychtu v Kravařích. Zde se totiž v tento čas uzavře nejdelší studijní část života našich vycházejících žáků, jediná školní docházka, která byla povinná. Devět let je dlouhá doba, doba, během které se z dětí stali mladí lidé s vlastním názorem, přesvědčením a odhodláním do života. Nejvíce jim k tomu jistě pomohli rodiče, byli jim oporou, často jistě posouvali hranice své trpělivosti, postrkovali je, když bylo potřeba, stejně jako přinášeli potřebný pocit bezpečí a útěchy. Druzí v řadě stojí samozřejmě učitelé, kteří formovali osobnosti dětí ve škole. Na prvním stupni piplala miminka paní učitelka Ivana Říhová, na tom druhém převzala otěže již pubertálních jedinců paní učitelka Iva Pešková. Zejména na tom vyšším stupni se samozřejmě přidali další učitelé, kterým patří také velké poděkování. Více jistě řeknou v pátek 30. 6. na Rychtě samotní deváťáci a proto si to určitě nenechejte ujít!

O tom, jak šel čas se můžete sami přesvědčit na následujících fotografiích.

Zdeněk Šmída, ředitel školy

 

Související obrázky: