Tu party jsme si fakt užily!

autor: | 4. dubna 2011 | Akce

Paní učitelko, i když to teda není naše „parketa“, tu party jsme si náramně užily! Ti Olympici jsou fakt úžasný v tom svým stylu!“ Tak takhle zhodnotily své páteční setkání s Olympiky sedmačky z kravařské školy. Nejprve poprosily Petra Jandu o rozhovor do školního časopisu a potom přijaly pozvání na jeho koncert, který se konal v KD Crystal. Nakonec zaznamenaly svoje bezprostřední dojmy: „Ze začátku jsme měly strašnou trému, byly jsme děsně nervózní, ale Petr Janda byl skvělej! Vtipkoval s námi, zkoušel nás z pravopisu (on prý íčka cítí tak nějak intuitivně), rozpovídal se o své rodině, zvířeně i sbírce želv a taky, jak jinak, hlavně o muzice, která ho provází celým životem. I když měl před koncertem, věnoval se nám skoro hodinu! Celá kapela se s námi několikrát vyfotila a taky jsme získaly originální věnování pro náš školní časopis. Nádhernou tečkou potom byl

dvouhodinový „nonstop“ koncert. Olympici, jste fakt skvělí chlapíci! Díky za super zážitek!

P. S.: Exkluzivní, takřka hodinový, rozhovor přineseme ve 2. čísle našeho školního časopisu Kravinky!

Verča Chromá a Niky Zamazalová