Turnaj ve vybíjené.

autor: | 27. března 2023 | Nepřehlédněte

Ve středu 22. 3. se naši vybraní páťáci a čtvrťáci zúčastnili turnaje ve vybíjené, který byl pořádán ZŠ 28. října v České Lípě. Konkurence byla veliká, neboť dohromady bylo přihlášeno 12 základních škol z celého okresu.  

Školy byly rozlosovány do tří čtyřčlenných skupin, kdy vítězové každé skupiny postoupili do finále. My jsme začali báječně, protože jsem celkem přesvědčivě porazili ZŠ Jižní. Ve druhém zápase se nám postavili do cesty žáci ZŠ Doksy, kteří už byli bohužel nad naše síly. V posledním utkání jsme si to rozdali o druhé místo se ZŠ Lesní z Nového Boru. Nepovedl se nám první poločas, a i přes zlepšený výkon v poločase druhém už jsme to k vítězství nedokázali dotáhnout. Skončili jsme tak třetí ve skupině a celkově jsme se tak umístili na děleném 7. místě.  

Kluci a holky se však za svůj výkon nemusí stydět, bojovnost a snaha rozhodně nechyběla. Jak se říká není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Roman Mazůrek, učitel Tv

Související obrázky: