Úspěch Filipa Danga v krajské soutěži

autor: | 23. května 2024 | Nepřehlédněte

Ve Stráži pod Ralskem se 22. dubna konalo Regionální kolo v Olympijském víceboji. Do tohoto kola bylo nutné se kvalifikovat z kola Okresního, které proběhlo koncem dubna v Zákupech a odkud se právě do Stráže kvalifikovali Filip Dang a Vojta Lánský. Vojta se bohužel nemohl zúčastnit, takže naše barvy hájil jen Filip.  

Filipa čekal běh na 60 metrů, skok do dálky, shyby, hod míčkem a běh na 1000 m. Ve všech disciplínách patřil Filip ve své věkové kategorii k těm nejlepším a v součtu bodů, které se ze jednotlivé disciplíny přidělovaly, nakonec skončil na úžasném druhém místě. Filipovi patří velká gratulace!  

Po Sáře Portové, která reprezentovala minulý školní rok na krajských atletických závodech v Turnově, je Filip druhým úspěšným reprezentantem naší školy v krajských soutěžích. Našim mladým sportovcům držíme palce, protože u nás ve škole máme další sportovně nadané žáky, kteří mají šanci se podívat i na soutěže, kde mohou soutěžit jen ti nejlepší ze širokého okolí.

Filip Dang a Roman Mazůrek

 

 

Související obrázky: