Úžasný Farmářský trh!

autor: | 3. října 2018 | Nepřehlédněte

Srdečně děkujeme všem příznivcům sezónních potravin, ovoce, zeleniny, medu, olivového oleje, karobu, výrobků a v neposlední řadě dobré nálady za setkání na půdě naší základní školy. Ve středu 3. října 2018 spatřil světlo světa Farmářský trh a byl skvělý!

Také farmářským trhem naplňujeme program projektu Skutečně zdravá škola (http://www.skutecnezdravaskola.cz/), který nám pomáhá posouvat stravování dětí od snídaní, přes svačiny a oběd k zdravější podobě.

Děkuji všem žákům, kteří se parádně připravili, načesali ovoce, vyrobili náušnice, ozdoby, křížaly, věnce, náramky, děkuji všem zapojeným kolegům a kolegyním, děkuji všem ostatním prodejcům za med, karob, ponožky, patchwork, dýně, česnek a další, děkuji klubákům, kteří vyráběli a poté prodávali na plné pecky a samozřejmě děkuji celé kuchyni za parádní ukázku našich oblíbených jídel. Za osobní podporu děkuji též koordinátorce projektu Skutečně zdravá škola paní Ondruškové, která nejen radila, nakupovala, ale také prodávala vlastnoručně vyráběná mýdla z kozí syrovátky.

Zdeněk Šmída, ředitel školy

Farmářský trh_3_10_2018

Související obrázky: