V učebně ROBOTEL to žije!

autor: | 6. prosince 2022 | Nepřehlédněte

V naší nejmodernější počítačové učebně ROBOTEL to opravdu žije. Byl jsem se dnes podívat na naše třeťáky, jak se učí s paní učitelkou Křížovou anglicky a celou hodinu jsem byl nadšený a žasnul jsem. Paní učitelka mluví pouze anglicky, děti bezvadně reagují, na interaktivní tabuli se střídá jedna aktivita za druhou, děti si dokonce zacvičili a při tom opakovali směry up, right, left a down. Využité byly také sluchátka, protože učebna umožňuje vytvářet z žáků skupinky, které spolu hovoří a paní učitelka je může poslouchat a radit jim. Vzhledem k tomu, že třeťáčci mají angličtinu prvním rokem se jasně ukazuje obrovská výhoda toho, že se předcházející dva roky a vlastně někteří již ve školce učili anglicky od Jasona Wangla, angličtinu americkou, opravdovou 🙂

Paní učitelce Křížové děkuji za parádní, zajímavou a smysluplnou výuku.

Zdeněk Šmída, ředitel ZŠ

 

 

 

Související obrázky: