Velikonoce opět na rychtě…

autor: | 24. března 2013 | Doporučené

Velikonoce na rychtě

Velikonoce na rychtě

V sobotu 23. března jsme se sešli na Vísecké rychtě, kde se konaly oslavy nadcházejících Velikonoc. Mohli jsme si uplést pomlázku, upéct jidáše, zakoupit velikonoční zajíčky či kraslice, zkrátka moderně řečeno navštívit workshopy. Pak jsme měli vystoupení našeho divadélka. Improvizace však byla nutností, protože herec Roman z neznámých důvodů nedorazil. Výkony všech i přes tuto nemilou peripetii byly však mimořádné. Renatka skvěle zahrála svoji roli i přes pravděpodobný zánět středního ucha. Nikdo z diváků ale nic nepoznal. Po představení jsme chytli Moranu a šli ji za doprovodu říkadel o zimě hodit do potoka. Průvod pokračoval do kostela, kam jsme přinesli líto-symbol nadcházejícího jara. Doufáme, že jaro přijde brzy.

Ivana Pešková