Velký úspěch včelařského kroužku

O víkendu 18-19.4.2015 se včelařský kroužek Kravaře zúčastnil oblastního kola soutěže ZLATÁ VČELA v Děčíně.

Členové včelařského kroužku Petr Grušpier, Daniel Korn a Kristýna Kornová změřili své síly s více jak 70-ti účastníky této soutěže. V soutěži se utkaly včelařské kroužky z Libereckého a Ústeckého kraje. VKM Kravaře se nemá opravdu za co stydět. Členové včelařského kroužku udělali svému vedoucímu velikou radost. Umístili se: Petr Grušpier na krásném čtvrtém místě, Daniel Korn na 12-tém místě a Kristýna Kornová na 17-tém místě.
Děkuji všem členům VKM Kravaře za jejich výkon v soutěži Zlatá včela 2015. Další informace o včelařském kroužku najdete zde.

Bc. Miroslav Fikar,
vedoucí včelařského kroužku

Včelařský kroužek

Včelařský kroužek

Dan si láme hlavu nad úkoly Zlaté včely 2015

Dan si láme hlavu nad úkoly Zlaté včely 2015

Petr s Kristýnou na Zlaté včele 2015

Petr s Kristýnou na Zlaté včele 2015