Vítání jara v kravařském kostele

autor: | 12. dubna 2017 | Akce, Nepřehlédněte

V úterý 11. dubna večer jsme tradičně vítali jaro v krásním místním kostele. Nejdříve zazpívaly děti nejmenší z Mateřské školky, poté náš první stupeň. Zpívalo se i recitovalo, moc hezké to bylo. Příjemnou změnou byla následující přehlídka žáků Základní umělecké školy z Žandova pod vedením pana učitele Alexandra Bukha. Děti většinou zahrály písničky na zobcové flétny, slyšeli jsme ale i dvě skladby na klávesy. Závěrem se představili šesťáci s písničkou Vajíčka a Týnka s Áďou zazpívaly píseň Jaro. To byla i hezká a symbolická tečka za příjemnou kulturní hodinkou.

Děkuji žákům za vystoupení, vyučujícím za to, jak děti pečlivě připravili, paní Jurkolákové za to, jak se úžasně stará o „svůj“ kravařský kostel a neváhá nám ho dvakrát do roka půjčit a hlavně všem rodičům, kteří přišli podpořit vystupující školáky.

Zdeněk Šmída, ředitel školy