Všechno nejlepší…

autor: | 26. října 2018 | Doporučené

I my, žáci a zaměstnanci ze Základní školy v Kravařích se přidáváme do zástupu gratulantů a přejeme Ti, naše krásná země, hezké narozeniny, příjemné obyvatele, kteří se o Tebe budou starat, budou hrdí, stateční, vzdělaní a odpovědní.

Jsme hrdí na všechny naše statečné a moudré lidi, díky kterým můžeme žít v úžasné České republice, na státníky jako byl T.G.Masaryk, A.Rašín, K.Kramář a další, jsme vděční všem, kdo za nás obětovali svůj život, například J.Palach, J.Zajíc, M.Horáková a všichni ti neznámí vojáci ve všech válkách, které se bohužel vedou dodnes. Děkujeme také statečným lidem současnosti, kteří zajišťují dnes a denně naši bezpečnost a zdraví, hasiči, policisté, záchranáři, profesionální vojáci.

Když děti učíme dějiny a zejména ty současné, musíme si přiznat, že žijeme v krásné a klidné době, kterou si možná občas kazíme sami sobě hledáním problémů, které jsou malicherné a zbytečné. Stoleté výročí naší země je vhodnou příležitostí se zastavit a zamyslet, zda by nám nemohlo být ještě lépe. Tuto snahu nám nezkazí ani náš současný, nešťastný prezident, který už dávno ztratil sám sebe. Takže ještě jednou: VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO DALŠÍ STOVKY!

Zdeněk Šmída, ředitel školy

 

Související obrázky: