Vyzkoušejte si testování nanečisto a zadarmo!

autor: | 14. února 2018 | Nepřehlédněte

Milí žáci,

jak již jistě všichni dobře víte, několik let vám platíme službu portálu www.proskoly.cz, do kterého máte každý svůj vlastní login a heslo (kdo nemá-ztratil-zapomněl dostane u ředitele školy).

Na základě rozhodnutí MŠMT se letos opět budou konat jednotné přijímací testy ve všech středních školách s obory vzdělání zakončenými maturitní zkouškou. Testy budou z matematiky, českého jazyka a literatury. Portál Proškoly.cz nabízí již řadu let možnost prověření znalostí z těchto oblastí v podobě Testů čtenářské gramotnosti a Plošných testů z českého jazyka a matematiky pro 5. i 9. ročník ZŠ, které jsou svým zadáním a otázkami podobné s testy CERMAT.

Kromě těchto testů zde najdete i další, velice zajímavé, uzpůsobené každému konkrétnímu ročníku vzdělávání. Testování touto cestou můžete zkoušet ve škole i doma, je zdarma (službu vám platí škola) a jistě je tou nejlepší cestou, jak se dobře připravit na střední školu či učiliště. Odkaz na portál PROŠKOLY je trvalou částí webových stránek školy (pravé aktivní menu).

Zdeněk Šmída, ředitel školy

Související obrázky: