Zase jsme se proběhli po úštěckých schodech…

autor: | 16. září 2017 | Nepřehlédněte

V pátek 15. září jsme se vydali s nejlepšími atlety naší školy do malebného městečka Úštěk. Zde se konaly závody v běhu po úštěckých schodech. Letos měla naše škola hojnou účast, a to téměř ve všech kategoriích. Všichni účastníci závodu si zaslouží obrovskou gratulaci, protože ze sebe vydali opravdu maximum. Po celou dobu závodu nás provázela skvělá atmosféra. Žáci se navzájem povzbuzovali a drželi si palce. Možná proto jsme si přivezli i dva cenné kovy. Velké dík patří Ondřejovi Šponiarovi za stříbrnou medaili v běhu na 500 m, a také Marcelovi Giňovi za 3. místo v běhu na 300 m. Nejdůležitější ovšem je, že všichni žáci si to moc užili a jsou pozitivně naladěni k dalším sportovním aktivitám.

Andreas Savva, učitel Tv

Související obrázky: