Ze života deváťáků

Volba povolání

Ivča Mrváňová

Ivča Mrváňová

V úterý 1. listopadu se naše osmičlenná posádka v čele s paní učitelkou Křížovou vydala na Úřad práce v České Lípě, kde se nám dostalo mnoho informací týkajících se naší profesní budoucnosti.

Dělali jsme si různé testy, které nám napověděly, kterým směrem bychom se mohli ubírat. Je nutno konstatovat, že se výsledky testů shodovaly s našimi představami. Den na to jsme jeli do České Lípy na burzu škol, kde jsme získali další cenné informace o možnostech středoškolského vzdělávání. Máme o čem přemýšlet.

Deváťáci

Aneta Kuchyňková

Aneta Kuchyňková

Ivča Trávníčková

Ivča Trávníčková

Kuba Nešleha

Kuba Nešleha

Klárka Ulrichová

Klárka Ulrichová

Ondra Novák

Ondra Novák

 

 

 

 

 

Denisa Bendová

Denisa Bendová

 

 

 

 

 

 

 

 

The Action

V úterý 1. listopadu jsme se zúčastnili po návštěvě ÚP akce The Action: New Generation v kulturním domě Crystal. Šlo o preventivní program, kde nám vyprávěli hasiči, policisté a záchranáři příběhy, které při své práci

zažívají. Vyprávění bylo velmi emotivní a někteří z nás se neubránili slzám. Bylo to sice vyprávění smutné, ale zároveň i dost poučné. Tak málo stačí, aby se člověk svou nedbalostí dostal na hranici mezi životem a smrtí. Bohužel, leckdy i za hranici.

Deváťáci