Zimní, ozdravný pobyt prvňáčků 31. 1. – 2. 2. 2017

Prvňáčci vyrazili na zimní ozdravný pobyt do Jizerských hor, do jim již známého penzionu Berany.

Nádherné zimní počasí a toulky zasněženou přírodou s využitím nejdůležitějšího dopravního prostředku – bobu nás pobavily, ale i pořádně unavily. Zašli jsme až do 5,3 km vzdálené osady Smržovka (vlek Filip, po nově vybudované sáňkařské dráze) a zpět převýšením 211 m přes Jelení kout zpět. Poblíž profesionální sáňkařské dráhy jsme našli úžasnou dráhu na bobování. Unavená tělíčka vždy zregeneroval v podvečer teplý bazén a vířivka, kde jsme pořádně řádili. Pavlík Koutný měl narozeniny, tak byla i oslava s dárky a vynikajícím dortem.

Děkujeme rodičům a panu řediteli, že jsme si mohli užít hory a rovněž děkujeme panu Křížovi a panu Matějkovi za bezpečnou cestu tam a zpět.

Prvňáčci a paní učitelka Iveta Žižková

Chtěl bych se přidat a poděkovat paní učitelce, která se o prvňáčky stará vysoko nad rámec svých povinností a kromě všeho, co je učí ve škole je tím nejlepším způsobem učí co to znamená být dobrý kamarád. Na takovýchto výpravách mimo školu vznikají vzpomínky, keré si hýčkáme celý život.

Zdeněk Šmída, ředitel školy