Život ve škole se nezastavil ani o prázdninách…

Polovina letních prázdnin je za námi, zážitky dětí jsou jistě nemalé, ale možná zbývá trochu i na zvědavost, co se děje ve škole. Tak vězte, že škola nespí, ale připravuje se na další vzdělávací kolo. Paní uklízečky neúnavně čistí všechny zastrčené kouty tříd a kabinetů, pan školník spravuje mimo jiné dlažbu na chodbách, pan malíř vymaloval několik tříd, sokly, kuchyň, zrenovoval všechny magnetické tabule.

Největší a zároveň nejdražší akcí však bezesporu byla rekonstrukce podlahy v kuchyni. Vše začalo vybouráním starých radiátorů a odpadů a instalací nových. Samozřejmě jsme museli kuchyň komplet vystěhovat. Poté provedla odborná firma rekonstrukci samotné podlahy moderní technologií. Momentálně instalujeme vybavení kuchyně zpět, paní kuchařky si rovnají vařečky a připravují recepty na další školní rok.

Závěrem bych chtěl upřímně poděkovat za další finanční podporu od obce Blíževedly, díky které jsme zakoupili dvě zbrusu nové tabule.

Zdeněk Šmída

Bourání starých odpadů v kuchyni.

Bourání starých odpadů v kuchyni.

Zbrusu nový povrch...

Zbrusu nový povrch…

Renovace magnetických tabulí.

Renovace magnetických tabulí.

Opravy popraskaných dlažeb na chodbách.

Opravy popraskaných dlažeb na chodbách.

Nová tabule a malba v 8. třídě

Nová tabule a malba v 8. třídě

Budoucí 1. třída také s novou tabulí.

Budoucí 1. třída také s novou tabulí.