Zveme vás na prohlídku školy.

autor: | 5. března 2019 | Doporučené

V úterý 12. března 2019 zveme všechny zájemce k prohlídce školy. Mezi 14-tou a 16-tou hodinou se můžete projít po škole, nahlédnout do tříd, učeben, školních dílen, tělocvičny, keramické dílny, knihovny a všude tam se třeba pokusit splnit jednoduchý úkol, který si pro vás naši žáci a učitelé připravují.

Od 15-ti hodin se budeme těšit na rodiče budoucích prvňáčků, se kterými se sejdeme v první třídě na chodbě prvního stupně, do které budou v příštím školním roce chodit právě prvňáčci. Tuto třídu povede paní učitelka Renáta Rejzková, která rodičům společně s ředitelem školy Zdeňkem Šmídou podá veškeré informace týkající se zápisu. Ten proběhne na naší škole 24.4.2019. O zápise píšeme mimo jiné ZDE.

Zdeněk Šmída, ředitel školy

Související obrázky: