Bílá pastelka i na naší škole…

autor: | 17. října 2020 | Nepřehlédněte

Během posledních několika dní, kdy jsme ještě chodili do školy, tedy v pondělí 12. a v úterý 13. října jsme i na naší škole uspořádali dobročinnou sbírku Bílá pastelka pro společnost SONS ČR (SJEDNOCENÁ ORGANIZACE NEVIDOMÝCH A SLABOZRAKÝCH). Z vybraných peněz se financuje:

  • nácvik chůze s bílou holí
  • výcvik vodících psů pro nevidomé
  • zaměstnávání zrakově postižených
  • výuka práce na počítači pro nevidomé
  • knihovna digitálních dokumentů
  • a další služby pro nevidomé
  • více informací naleznete v záložce Projekty 

Děkuji Kačce a Marušce z 9.třídy a Kačce, Filipovi a Tomášovi z 8.třídy, kteří neváhali ani vteřinu, oblékli si bílé tričko a několikrát prošli celou školu s pokladničkou, záložkami a pastelkami, děkuji samozřejmě všem malým i velkým donátorům.

Zdeněk Šmída

Související obrázky: