Máchův pohár 2. října 2014

autor: | 18. září 2014 | Nepřehlédněte

Ve čtvrtek 2. října 2014 se na fotbalovém hřišti v Kravařích uskuteční další ročník fotbalového turnaje žáků prvního stupně Máchova kraje. Podrobnosti najdete níže, přihlášeni již jsou tradičně Kravaře, Doksy, Bělá pod Bezdězem, Jestřebí a Dubá.

Základní škola Kravaře, okres Česká Lípa,

příspěvková organizace

Školní 115, 471 03 Kravaře

 

pořádá

 

Máchův pohár

Srdečně vás zveme na další ročník fotbalového turnaje žáků 1. stupně, který se letos opět uskuteční na fotbalovém hřišti v Kravařích ve čtvrtek 2. října 2014

Začátek: 9 hod                Předpokládané vyhlášení vítězů: 13 hod

Pro předem přihlášené účastníky bude opět usmažen kvalitní řízek s chlebem, svačina a pití, připraven bude samozřejmě pohár vítězů a nestranní rozhodčí. V případě horšího počasí bude turnaj odehrán na umělém povrchu, kde je třeba mít příslušnou hrací obuv.

 

 

Máchův pohár 2.10.2014