RONOV je na zimu zamčený

autor: | 8. října 2012 | Nepřehlédněte

Zamykání Ronova 2012

Zamykání Ronova 2012

Tak to klaplo. Všechno. Počasí nám přálo, děti byly skvělé, návštěvníků tolik, že jsme nestíhaly vypisovat pamětní listy, prostě paráda. Zatloukaly se hřebíky, stříhaly se nitě s bonbóny, skládaly se básničky, kreslili se draci. Všechno se vyhodnotilo a za odměnu bylo rozdáno všem snaživcům spóóusta dobrot. Buřtíky voněly na dálku. Pejsci si sem tam nějaký ukradli, ale nikomu to nevadilo, protože díky panu starostovi, který byl letos štědrý, všeho bylo dost. Mezi návštěvníky byli i členové novoborského divadelního spolku N.O.P.O.Ď, kteří se pravidelně účastní kravařského masopustu, takže jsme již spřádali plány na příští rok. Emeritní ředitelka Míla s rodinou dorazila jako vždy ve skvělé náladě a formě. Lenka Filipová – bývalá zástupkyně ředitele vyšplhala na vrchol se svým manželem bez znatelného zadýchání. Dokonce se na vršek poprvé vydrápala i Lenka Petráková, přestože bydlí nedaleko již řadu let. Byla překvapena nádherným výhledem a slíbila, že už si žádný výšlap tohoto druhu nenechá ujít.Všem, kteří se podíleli na přípravě letošního Zamykání Ronova velice děkujeme. Hlavně dětem, které se aktivně do příprav zapojily, panu řediteli za vstřícnost a trpělivost a panu starostovi, který letos na jubileum uvolnil více peněz než jindy.

Díky a na jaře se na všechny těší Vaše hraběnky z Ronova.

Související obrázky: