Velikonoční vybíjená 2013

autor: | 28. března 2013 | Nepřehlédněte

Velikonoční vybíjená 2013

Velikonoční vybíjená 2013

Blížící se Velikonoční prázdniny jsou u nás na základní škole v Kravařích tradičně ve znamení turnaje ve vybíjené straších děvčat. Letos přijaly naše pozvání školy z Verneřic, Liběšic, Bělé pod Bezdězem, Doks a ze ZŠ Partyzánská v České Lípě.  Konkurence byla veliká stejně jako bojovnost děvčat. Celé středeční dopoledne se v naší tělocvičně hrál jeden zápas za druhým, až se postupně rýsovaly týmy do superfinále. Nakonec se v něm utkaly místní holky z Kravař a okolí s děvčaty z Doks. Boj byl napínavý, diváci šíleli, tělocvična zažila nevídané, když kravařské žákyně vybily kapitánku soupeřek a zvítězily! Krásný putovní pohár tedy pro tento rok zůstane v pořadatelské škole.

Všem zúčastněným děkuji za sportovní výkon, vítězům gratuluji.

Zdeněk Šmída