Vodácký kurz „na pohodu“

autor: | 21. června 2019 | Doporučené

Další krásnou řekou, kterou jsme při svých vodáckých kurzech objevili, byla letos Otava. Je nádherně čistá, chladivá, teče úžasným koutem naší republiky. Ze Sušice jsme se dostali do Horažďovic a dále přes Strakonice až k Putimi. Poslední den večer, těsně před příchodem mohutné bouřky a lijáku, jsme si prohlídli úžasné historické město Písek, kde jsme mimo jiné našli místo, kde kdysi stála Putimská brána, o které se zpívá slavná písnička, ale také třeba nejstarší vodní Křižíkovu elektrárnu v Čechách a nejstarší kamenný most v Čechách.

Děkuji všem vodákům, kteří byli opět skvělou partou, děkuji technickému doprovodu – pánům Křížovi, Matějkovi a Hyblerovi, kteří nám byli opět skvělou oporou, děkuji též panu učiteli Savvovi za organizaci akce.

Už se těším na příští rok! Kam to asi bude…..?

Zdeněk Šmída, ředitel školy

Související obrázky: